phytochik_logo

obsahuje tyto minerály a vitamíny:

zinek Zinek
Přispívá ke správnému metabolismu makroživin, k udržení normálního stavu kostí, pokožky a zraku, k optimální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a také se podílí na procesu dělení buněk.
vitamine Vitamin E
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
horcik Hořčík
Přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a energetickému metabolismu, podílí se také na procesu dělení buněk.
vapnik Vápník
Podílí se na procesu dělení a specializaci buněk, je potřebný pro udržení optimálního stavu kostí a zubů.
jod Jód
Přispívá k optimálním rozpoznávacím funkcím a energetickému metabolismu, dále zajišťuje správnou činnost štítné žlázy a tvorbu hormonů štítné žlázy.
fosfor Fosfor
Zajišťuje tvorbu a udržování pevných kostí, zdravých zubů, zajišťuje udržení pravidelného tepu srdce a je potřebný pro mozek a nervovou tkáň.
betakaroten Beta karoten – provitamín A
Přispívá k lepšímu zraku, je vhodný pro růst a regeneraci kostí, zubů, vlasů a kůže.
selen Selen
Přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pouze obsah fosforu neodpovídá doporučené denní dávce.

 

CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍ NÁKUP VYVÁŽENÉ BYLINNÉ SMĚSI TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

16 bylin obsažených v bylinném toniku PhytoChik.

 

Aloe pravéaloe pravé (Aloe vera) Pozitivně ovlivňuje detoxikaci organismu. Pozitivně působí na krevní cukr a na kůži. Používá se gel (vysušená šťáva) z listů.
Ženšen pětilistýženšen pětilistý (Panax quinquefolius, american) Používá se kořen.
Ženšen nepravýženšen nepravý (Panax notoginseng) Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému a přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Používá se kořen.
Eleuterokok 150x150eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) Pozitivně ovlivňuje krevní tlak a krevní cukr. Používá se kořen a oddenek.
Schisandra čínskáschizandra čínská (Schisandra chinensis) Pozitivně ovlivňuje činnost jater. Používá se plod.
Mandarinkamandarinka (Citrus reticulata) Používá se slupka.
Rdesno  mnohokvětérdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému – hladinu cholesterolu v krvi. Používá se upravený kořen.
Lesklokorka  lesklálesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) Pozitivně působí na normální hladinu cholesterolu v krvi. Má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost – imunitní systém a na normální funkce oběhové soustavy. Používá se plodnice houby.
Lékořicelékořice lysá(Glycyrrhiza glabra) Pozitivně působí na klouby, trávení a kůži. Používá se flanovoidový extrakt z lékořice LIFE®, který neobsahuje glycyrrhizin, ale obsahuje koncentrovaný extrakt flavonoidů.
Růže hladkárůže hladká (Rosa laevigata) Používá se plod.
Skořicovník čínskýskořicovník čínský Cinnamomum aromaticum) Pozitivně ovlivňuje cholesterol a krevní cukr. Má pozitivní vliv na trávení a na žaludek. Používá se kůra.
Slzovka obecnáslzovka obecná (Coix lacryma-jobi) Používá se semeno.
Mučenka pletnímučenka pletní (Passiflora incarnata) Pozitivně ovlivňuje relaxaci a spánek. Používá se nať.
Kustovnicekustovnice (Lycium spp.) Používá se plod.
Kurkuma dlouhákurkuma dlouhá (Curcuma longa) Pozitivně ovlivňuje cholesterol, funkčnost kloubů a činnost jater. Pozitivně působí na kůži. Používá se oddenek.

Kozinec blanitýkozinec blanitý (Astragalus membranaceus)
Pozitivně působí na krevní tlak a krevní cukr. Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému -cirkulace (udržení normálního krevního tlaku) a funkčnost kloubů. Má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost – imunitní systém a na normální činnost cévní soustavy. Je to antioxidant. Má vliv na normální činnost ledvin, na vylučování a činnost močového měchýře. Má pozitivní vliv na předmenstruační a menopauzální komfort, pohyblivost spermií. Používá se kořen.

 

Zdravotní tvrzení u bylin jsou v souladu s nařízením komise EU 1924/2006.