Spolupracujeme s chytrými hlavičkami, jako jsou lékaři a odborníci v oblasti přírodní medicíny.

MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

bednarcik

Doktor Bednarčík má zkušenosti s přípravky Dr. Leunga v České republice již od roku 1997. Od roku 2001 sleduje klinické zkušenosti s různými doplňky stravy včetně PhytoChi ve své lékařské praxi. Od roku 2009 je členem týmu naší klinické studie. Je spoluautorem receptury PhytoChíka®.

RNDr. Václav Bažata

bazata

Doktor Bažata spolupracuje s naší společností od roku 2011. V rámci smluvní spolupráce pracujeme nad tvorbou výrobní dokumentace potřebné pro registrace našich přípravků v rámci evropských zemí, kde rozšiřujeme postupně svoje obchodní aktivity. Další oblastí spolupráce je prosazování konceptu technologie Phyto-True™ v legislativní praxi, zejména prosazení standardizace čínských bylin pod značkou PTRM™. Je konzultantem receptury PhytoChíka®.

Prof. RNDr. Lubomír Opletal, CSc.

opletal

Profesor Opletal s námi spolupracuje od roku 2009. Jako člen klinického týmu se specializuje na účinky čínských bylin na lidské zdraví. Další oblasti smluvní spolupráce je od roku 2011 výzkum a vývoj standardů PTRM™, které zajišťují vazbu na tradiční kvalitu a tradiční bezpečnost a účinnost čínských bylin. Je konzultantem receptury PhytoChíka®.

Pokud jsou vstupní byliny v produktu kvalitní a jejich zpracování je založeno na tradici a recepturu tvoří zkušený odborník, je vysoce pravděpodobné, že i koncový výrobek bude mít vysokou kvalitu. Společnost Phyto CZ, s.r.o. jde poctivou cestou.

Prof. RNDr. Lubomír Opletal, CSc.